Karta zbliżeniowa VISA payWave 

Wydawana przez Bank karta zbliżeniowa VISA payWave jest międzynarodową kartą płatniczą, którą można się posługiwać w Polsce oraz za granicą. Do jednego rachunku może być wydana dowolna liczba kart, przy czym jednemu Użytkownikowi karty wydawany jest jeden typ karty. 

Karta umożliwia dokonywanie następujących transakcji:

płatności zbliżeniowe do 30 zł, bez użycia kodu PIN;

płatności bezgotówkowe za towary i usługi w placówkach, oznaczonych logiem VISA,  w tym dokonywanie transakcji zbliżeniowych;

wypłaty gotówki w bankomatach oznaczonych logiem VISA;

wypłaty gotówki w jednostkach banków członkowskich oznaczonych logiem VISA;

płatności dokonywane na odległość, bez fizycznego użycia karty, np. poprzez Internet, pocztę, telefon;

wypłaty gotówki w ramach usługi cash back u akceptantów świadczących taką usługę na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Przy użyciu karty VISA payWave możesz sprawdzić wysokość wolnych środków na rachunku w bankomatach świadczących taką usługę oraz dokonać zmiany numeru PIN. Będąc Użytkownikiem karty VISA payWave masz możliwość dokonywania awaryjnej wypłaty gotówki w przypadku utraty karty podczas pobytu za granicą.

Teraz wydanie karty, oraz płatności kartą w kraju i za granicą, są bezpłatne. Miesięczna opłata za użytkowanie karty to 2 zł. Wypłata gotówki we wskazanych bezpłatnych bankomatach Grupy BPS i Planet Cash, których pełna lista znajduje się pod linkiem: http://www.bankbps.pl/placowki-i-bankomaty również jest darmowa. 

W przypadku kradzieży lub zgubienia karty należy niezwłocznie zastrzec kartę telefonicznie pod numerem 86 215-50-50 lub w dowolnej placówce Banku. Serwis telefoniczny jest czynny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. 

Bank przejmuje odpowiedzialność za transakcje dokonane kartą zgubioną lub skradzioną już od momentu zgłoszenia jej zastrzeżenia przez Użytkownika!  

» Aktualności
7 września 2018 r.
Wkrótce nowa strona internetowa Banku
 Facebook |   RSS |   Mapa serwisu |  Kariera |  Zastrzeżenia prawne |  Polityka prywatności |  SWIFT: POLUPLPR |  Infolinia: 32 324 83 33
Serwis należy do Banku Spółdzielczego w Tychach | Wszelkie Prawa Zastrzeżone 2010