1 sierpnia 2017 r.
Żołnierski konkurs

Ogłaszamy konkurs dla wszystkich rezerwistów, którzy są w posiadaniu swoich pamiątkowych chust. Podzielcie się z nami swoimi wspomnieniami z tego wyjątkowego okresu i przynieście swoją chustę rezerwisty. Spośród wszystkich zgłoszonych do konkursu chust, jury wybierze tę najoryginalniejszą i uhonoruje nagrodą, której nie powstydzi się żaden prawdziwy mężczyzna!

Regulamin Konkursu >>1 sierpnia 2017 r.
Zmiana Tabeli oprocentowania

Bank Spółdzielczy w Tychach informuje, że z dniem 1 sierpnia 2017 r. zmianie ulega Tabela oprocentowania kredytów i depozytów w zakresie oprocentowania produktów depozytowych.3 lipca 2017 r.
Nowa wersja Systemu Bankowości Internetowej eBankNet

Szanowni Państwo,

informujemy, że z dniem 3 lipca 2017 roku uruchomiona została nowa wersja Systemu Bankowości Internetowej eBankNet. Nowa wersja Systemu, poza zmianami graficznymi, pozwoli Państwu w sposób bardziej komfortowy korzystać z usług naszego Banku. Najważniejsza zmiana związana jest z dostosowaniem Systemu eBankNet do wyświetlania na urządzeniach mobilnych, dzięki czemu uzyskają Państwo możliwość zarządzania swoimi finansami za pomocą smartfonów i tabletów. 

Zmianie nie ulega natomiast sposób logowania do aplikacji, jak również ustanowione hasła i zapisane w Systemie zlecenia. 27 czerwca 2017 r.
Informacja o przystąpieniu do Systemu Ochrony Instytucjonalnej Zrzeszenia BPS

Szanowni Państwo,

informujemy, że w dniu 19 czerwca 2017 r. Bank Spółdzielczy w Tychach przystąpił do Systemu Ochrony Instytucjonalnej Zrzeszenia BPS, i tym samym dołączył do grona Banków Spółdzielczych, wzajemnie dbających o bezpieczeństwo swoich Klientów.

 

Instytucja z angielskiego nazywana IPS (Institutional Protection Scheme), jest nowym systemem ochrony płynności finansowej i wypłacalności banków spółdzielczych w nim zrzeszonych. Członkostwo Banku Spółdzielczego w Tychach w IPS stanowi dodatkową gwarancję bezpieczeństwa. 21 czerwca 2017 r.
Nowa wersja Systemu Bankowości Internetowej eBankNet

Szanowni Państwo, 

informujemy, że z dniem 3 lipca 2017 roku zostanie uruchomiona nowa wersja Systemu Bankowości Internetowej eBankNet. Nowa wersja Systemu, poza zmianami graficznymi, pozwoli Państwu w sposób bardziej komfortowy korzystać z usług naszego Banku. Najważniejsza zmiana związana jest z dostosowaniem Systemu eBankNet do wyświetlania na urządzeniach mobilnych, dzięki czemu uzyskają Państwo możliwość zarządzania swoimi finansami za pomocą smartfonów i tabletów. 

Zmianie nie ulegnie natomiast sposób logowania do aplikacji, jak również ustanowione hasła i zapisane w Systemie zlecenia. 28 kwietnia 2017 r.
Nowa lokata promocyjna

Zarząd Banku Spółdzielczego w Tychach zadecydował o wdrożeniu z dniem 02.05.2017 r. nowej lokaty promocyjnej funkcjonującej pod nazwą Ładna Lokata 

Szczegóły tutaj >>» Aktualności
1 sierpnia 2017 r.
Żołnierski konkurs
 Facebook |   RSS |   Mapa serwisu |  Kariera |  Zastrzeżenia prawne |  Polityka prywatności |  SWIFT: POLUPLPR |  Infolinia: 32 324 83 33
Serwis należy do Banku Spółdzielczego w Tychach | Wszelkie Prawa Zastrzeżone 2010