27 czerwca 2017 r.
Informacja o przystąpieniu do Systemu Ochrony Instytucjonalnej Zrzeszenia BPS

Szanowni Państwo,

informujemy, że w dniu 19 czerwca 2017 r. Bank Spółdzielczy w Tychach przystąpił do Systemu Ochrony Instytucjonalnej Zrzeszenia BPS, i tym samym dołączył do grona Banków Spółdzielczych, wzajemnie dbających o bezpieczeństwo swoich Klientów.

 

Instytucja z angielskiego nazywana IPS (Institutional Protection Scheme), jest nowym systemem ochrony płynności finansowej i wypłacalności banków spółdzielczych w nim zrzeszonych. Członkostwo Banku Spółdzielczego w Tychach w IPS stanowi dodatkową gwarancję bezpieczeństwa. 21 czerwca 2017 r.
Nowa wersja Systemu Bankowości Internetowej eBankNet

Szanowni Państwo, 

informujemy, że z dniem 3 lipca 2017 roku zostanie uruchomiona nowa wersja Systemu Bankowości Internetowej eBankNet. Nowa wersja Systemu, poza zmianami graficznymi, pozwoli Państwu w sposób bardziej komfortowy korzystać z usług naszego Banku. Najważniejsza zmiana związana jest z dostosowaniem Systemu eBankNet do wyświetlania na urządzeniach mobilnych, dzięki czemu uzyskają Państwo możliwość zarządzania swoimi finansami za pomocą smartfonów i tabletów. 

Zmianie nie ulegnie natomiast sposób logowania do aplikacji, jak również ustanowione hasła i zapisane w Systemie zlecenia. 28 kwietnia 2017 r.
Nowa lokata promocyjna

Zarząd Banku Spółdzielczego w Tychach zadecydował o wdrożeniu z dniem 02.05.2017 r. nowej lokaty promocyjnej funkcjonującej pod nazwą Ładna Lokata 

Szczegóły tutaj >>27 kwietnia 2017 r.
Prace serwisowe

Uprzejmie informujemy, że w dniu 27 marca 2017 roku pomiędzy godziną 00:30 a 02:30, planowane są prace prowadzone w infrastrukturze IT CARD SA. 

 

W związku z powyższym, w w/w czasie mogą występować chwilowe przerwy w realizacji transakcji kartami Visa i MasterCard, w bankomatach i terminalach POS obsługiwanych przez IT Card. 

 

Za niedogodności serdecznie przepraszamy. 24 kwietnia 2017 r.
Zmiana godzin otwarcia placówek w dniu 2 maja 2017 r.

Uprzejmie informujemy, że w dniu 02.05.2017 r. (wtorek), Punkty Obsługi Klienta będą funkcjonować w ograniczonym zakresie, jak poniżej: 24 kwietnia 2017 r.
Zmiana Tabeli oprocentowania

Bank Spółdzielczy w Tychach informuje, że z dniem 24 kwietnia 2016 r. zmianie ulega Tabela oprocentowania kredytów i depozytów w zakresie oprocentowania produktów depozytowych.» Aktualności
27 czerwca 2017 r.
Informacja o przystąpieniu do Systemu Ochrony Instytucjonalnej Zrzeszenia BPS
 Facebook |   RSS |   Mapa serwisu |  Kariera |  Zastrzeżenia prawne |  Polityka prywatności |  SWIFT: POLUPLPR |  Infolinia: 32 324 83 33
Serwis należy do Banku Spółdzielczego w Tychach | Wszelkie Prawa Zastrzeżone 2010